Equip de professionals, un gran sentiment d’equip.

Trivium està format per un equip ampli de professionals que fonamenta la seva actuació en el treball cooperatiu per enriquir el nostre projecte. Aquest equip el componen professionals en l’àmbit de la psicologia, psicopedagogia, neuropsicologia, magisteri i logopèdia.

Equip Fundador:Equip Directiu:Equip Tècnic:Equip de Secretaria i Administració:

IGNASI IVERN PASCUAL

Doctor en psicologia i logopeda. Especialitzat en psicologia cognitiva. Professor de la Facultat de Psicologia, Ciències de l’Educació i de l’Esport Blanquerna-Universitat Ramon Llull. Coordinador del Servei d’Avaluació i Diagnòstic, i Director de la Unitat d’Innovació i Recerca de Trivium de Trivium.

MIREIA SALA TORRENT

Psicopedagoga i logopeda. Especialitzada en trastorns de llenguatge i aprenentatge. Codirectora de Trivium. Responsable del Departament Infantil de Trivium. Degana del Col·legi de Logopedes de Catalunya. Professora de la Facultat de Psicologia, Ciències de l’Educació i de l’Esport Blanquerna-Universitat Ramon Llull. Professora del màster interuniversitari en Acolliment, Adopció i Postadopció, UB-URL. Coordinadora dels protocols d’actuació i intervenció de la dislèxia en l’àmbit educatiu realitzat pel Col·legi de Logopedes de Catalunya i publicat pel Departament d’Ensenyament.

CARME HUGUET MONFORTE

Mestra, pedagoga i logopeda. Especialitzada en trastorns de llenguatge i aprenentatge. Codirectora de Trivium. Responsable del Departament d’Adolescents i Joves de Trivium. Col·laboradora en la realització dels protocols d’actuació i intervenció de la dislèxia en l’àmbit educatiu realitzat pel Col·legi de Logopedes de Catalunya i publicat pel Departament d’Ensenyament.

MIREIA SALA TORRENT

Directora general
Responsable del Departament Infantil de tots els centres.
mireia.sala@trivium.cat

CARME HUGUET MONFORTE

Directora general
Responsable del Departament d’Adolescents i Joves de tots el centres.
carme.huguet@trivium.cat

MATEO GONZÁLEZ IGNACIO

Gerent i coordinador general
Responsable de personal i de la gestió interna de tots els centres.
mateo.gonzalez@trivium.cat

ANNA BAYO CORCOLL

Directora Técnica. Coordinadora
Responsable del Centre de Vila Olímpica.
anna.bayo@trivium.cat

MARTA ROSELL DÍAZ

Directora Técnica. Coordinadora
Responsable del Centre de Sant Gervasi.
marta.rosell@trivium.cat

CARME SÁNCHEZ COLLET

Coordinadora
Responsable del Centre del Maresme.
carme.sanchez@trivium.cat

A TOTS ELS CENTRES

Mireia Sala
mireia.sala@trivium.cat

Carme Huguet
carme.huguet@trivium.cat

Eugenia Russi
eugenia.russi@trivium.cat

Ignasi Ivern
ignasi.ivern@trivium.cat

TRIVIUM GRÀCIA

Margarita Pisa
marga.pisa@trivium.cat

Mateo González
mateo.gonzalez@trivium.cat

Claudia Roca
claudia.roca@trivium.cat

Júlia Preckler
julia.preckler@trivium.cat

Marta Jiménez
marta.jimenez@trivium.cat

Xavi Cot
xavi.cot@trivium.cat

Edgar González
edgar.gonzalez@trivium.cat

Ana Sanguinetti
ana.sanguinetti@trivium.cat

Thais Lorenzo
thais.lorenzo@trivium.cat

Sefa Moll
sefa.moll@trivium.cat

Alicia Grunig
alicia.grunig@trivium.cat

Anna Pelegrí
anna.pelegri@trivium.cat

Neus Abrines
neus.abrines@trivium.cat

TRIVIUM SANT GERVASI

Olga Aragonés
olga.aragones@trivium.cat

Xavi Cot
xavi.cot@trivium.cat

Marta Rosell
marta.rosell@trivium.cat

TRIVIUM VILA OLÍMPICA

Anna Bayo
anna.bayo@trivium.cat

Gemma Tejedor
gemma.tejedor@trivium.cat

Carles López
carles.lopez@trivium.cat

Mercè Jordán
merce.jordan@trivium.cat

Claudia Roca
claudia.roca@trivium.cat

TRIVIUM PENEDÉS

Mireia Ortega
mireia.ortega@trivium.cat

Lídia Rigual
lidia.rigual@trivium.cat

Cristina Amela
Cristina.Amela@trivium.cat

Laia Mateu
laia.mateu@trivium.cat

Mireia S. Casal
sala.casal@trivium.cat

TRIVIUM MARESME

Carme Soto
carme.soto@trivium.cat

Alba Serrano
alba.serrano@trivium.cat

Teresa Comas
teresa.comas@trivium.cat

Núria Millet
nuria.millet@trivium.cat

Carme Sánchez
carme.sanchez@trivium.cat

Antònia HernándezTrivium Gràcia
antonia.hernandez@trivium.cat

Mercè CollTrivium Sant Gervasi
merce.coll@trivium.cat

Mariona OlivellaTrivium Vilafranca
mariona.olivella@trivium.cat

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

CERRAR
error: Content is protected !!